bet365

Η Σανκτ Πάουλι αντιμετωπίζει εντός έδρας το Αμβούργο στις 21:30. Το ματς εντοπίζεται με πάρα πολλές στοιχηματικές επιλογές στην Bet365.

Τέσσερις διαδοχικές νικηφόρες αναμετρήσεις μετράει η Σανκτ Πάουλι στο πρωτάθλημα. Μετά τις Χάιντενχαϊμ (4-3 εκτός), Σαντχάουζεν (2-1 εντός) και Νυρεμβέργη (2-1 εκτός), επιβλήθηκε την περασμένη αγωνιστική και στο γήπεδό της επί της Ντάρμσταντ με 3-2. Προηγήθηκε με 2-0, ισοφαρίστηκε, και στο 82ο λεπτό ο Μπουργκστάλερ πέτυχε το τέρμα της νίκης. Βρίσκεται στη 12η θέση της κατάταξης με 28 πόντους συγκομιδή, στο +7 από την επικίνδυνη ζώνη.

Την ήττα γνώρισε το Αμβούργο την προηγούμενη αγωνιστική στην έξοδό του στην έδρα της Βίρτζμπουργκερ Κίκερς με 3-2. Έμεινε πίσω στο σκορ με 3-0 και έδειξε να μην τα παρατάει, σκοράροντας με τον Ντούτσιακ (72’) και τον Γουντ (89’) και φτάνοντας μία ανάσα από την ισοφάριση. Καταλαμβάνει την τέταρτη θέση στον βαθμολογικό πίνακα με 42 πόντους, έναν μακριά από την τριάδα που οδηγεί σε άνοδο στην Μπουντεσλίγκα.

Mε βάση τις τιμές των αποδόσεων στην bet365.gr, το Αμβούργο έχει το πάνω χέρι για το “τρίποντο”. Ο άσος παίζεται στο 3.75, το “Χ” στο 3.40 και το διπλό στο 2.00.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.