bet365

Η Ράγιο Βαγιεκάνο φιλοξενεί τη Μιραντές για τη Σεγούντα Ντιβιζιόν στις 20:00 και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Τέσσερις νίκες στα πέντε πιο πρόσφατα της παιχνίδια στο πρωτάθλημα έχει πετύχει η Ράγιο Βαγιεκάνο. Με μόνη παραφωνία σε αυτό το διάστημα την ήττα της εντός έδρας από τη Χιχόν (0-1). Έχει δύο συνεχόμενα τρίποντα, καθώς κέρδισε μακριά από το γήπεδό της την Αλμερία με 0-1. Επιπλέον, πιο πρόσφατα εντός τη Χιρόνα με 2-1. Στο τελευταίο βρέθηκε μεν να χάνει, αλλά απάντησε στο επόμενο δίλεπτο ισοφαρίζοντας. Τελικά, πέρασε μπροστά στο σκορ στο δεύτερο ημίχρονο. Είναι στην 6η θέση, έναν βαθμό πιο πίσω από την 5η και δύο από την 4η.

Από ήττα μέσα στο “σπίτι” της προέρχεται η Μιραντές για τη Σεγούντα Ντιβιζιόν. Έχασε από τη Λογρονιές με 0-1, σε ένα κατά τ’ άλλα μοιρασμένο παιχνίδι. Μία αγωνιστική πίσω, είχε πετύχει μεγάλη νίκη επί της Χιχόν με 1-2 εκτός έδρας. Όσον αφορά τη βαθμολογία, είναι στη 12η θέση της κατάταξης. Δηλαδή, 11 μακριά από την πρώτη εξάδα αλλά και σε απόσταση εννιά πόντων από την επικίνδυνη ζώνη.

Όπως βλέπουμε στις αποδόσεις στην Bet365, η Ράγιο Βαγιεκάνο έχει ισχυρό προβάδισμα για τους τρεις βαθμούς. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.90, το “Χ” στο 3.20 και το διπλό στο 4.20.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.