bet365

Ντέρμπι με το… καλημέρα στα πλέι-οφ του ελληνικού πρωταθλήματος! Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την ΑΕΚ και το ματς παίζει με πολλές αγορές στην Bet365.

Ο ΠΑΟΚ ολοκλήρωσε την κανονική περίοδο του πρωταθλήματος με μια μέτρια εμφάνιση και ήττα από τον Παναθηναϊκό. Αν και έχασε φάσεις, βρέθηκε να χάνει με 2-0 από τους «πράσινους». Μείωσε σε 2-1 αλλά δεν πρόλαβε να ισοφαρίσει. Ο ΠΑΟΚ θέλει τώρα να τερματίσει στη δεύτερη θέση του πρωταθλήματος. Ο Πάμπλο Γκαρσία κάνει τα σχέδιά του για το σημερινό ντέρμπι και θέλει να δει την καλή πλευρά της ομάδας του στο χορτάρι.

Η ΑΕΚ τώρα, έρχεται και αυτή από ήττα. Η «Ένωση» ήταν απογοητευτική στον Βόλο, στο φινάλε της κανονικής διάρκειας και έχασε με 1-0. Τίποτα δεν πάει καλά για την ομάδα του Χιμένεθ, που απογοητεύει κυρίως με την εικόνα της στον αγωνιστικό χώρο. Πάντως, θα τα δώσει όλα για να τερματίσει στη δεύτερη θέση στα πλέι-οφ. Είναι και στα ημιτελικά του κυπέλλου, όπου και εκεί θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ.

Προβάδισμα για τη νίκη στο ντέρμπι έχει ο ΠΑΟΚ, όπως δείχνουν οι αποδόσεις της Bet365. Συγκεκριμένα, ο άσος παίζει στο 1.75, το “Χ” στο 3.30 και το διπλό στο 4.50.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.