bet365

Πολύ σημαντικό παιχνίδι σήμερα στην Αγγλία, με τη Νιουκάστλ να υποδέχεται την Άστον Βίλα. Η αναμέτρηση είναι με πολλά στοιχήματα στην Bet365.

Μόλις έναν πόντο πάνω από την επικίνδυνη ζώνη είναι πλέον η Νιουκάστλ. Οι «Καρακάξες» δεν κερδίζουν εδώ και τέσσερα ματς στο πρωτάθλημα και μοιραία έχουν πέσει πολύ στη βαθμολογία. Μετά τις απανωτές ήττες από τα «θηρία», Γιουνάιτεντ και Τσέλσι, ήρθαν οι ισοπαλίες με Γουλβς και Γουέστ Μπρομ. Έχει κολλήσει επιθετικά η Νιουκάστλ, δυσκολεύεται πάρα πολύ να σκοράρει. Τελευταία της επιτυχία το 3-2 επί της Σαουθάμπτον.

Στην αντίπερα όχθη, και η Άστον Βίλα δεν διανύει την καλύτερή της περίοδο φέτος. Έχει ταλαιπωρηθεί, και συνεχίζει να ταλαιπωρείται, από απουσίες που της κοστίζουν. Την περασμένη αγωνιστική, έμεινε στην ισοπαλία με τη Γουλβς, εντός έδρας. Είχε καταφέρει να χάσει προηγουμένως από τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ! Βλέπει την εξάδα να απομακρύνεται η Βίλα, που πρέπει να πάρει το τρίποντο απόψε αν θέλει να συνεχίσει να ελπίζει.

Παρά την έδρα, η Άστον Βίλα είναι αυτή που εμφανίζεται ως φαβορί σήμερα στην Bet365. Εκεί, ο άσος παίζει σε απόδοση 3.80, το “Χ” στο 3.40 και το διπλό στο 2.00.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.