bet365

Σούπερ ματς στον προημιτελικό του κυπέλλου Ισπανίας. Η Μπέτις υποδέχεται την Μπιλμπάο και ο αγώνας βρίσκεται με γκάμα ειδικών στην Bet365!

Σε εξαιρετική φόρμα είναι τον τελευταίο καιρό η Μπέτις. Οι Ανδαλουσιανοί βαδίζουν από επιτυχία σε επιτυχία. Για την ακρίβεια, έχουν επτά ματς χωρίς ήττα ανεξαρτήτως διοργάνωσης. Προέρχονται από το δύσκολο, αλλά πολύτιμο 1-0 επί της Οσασούνα για τη Λα Λίγκα. Ο Ιγκλέσιας ήταν ο χρυσός σκόρερ. Βρίσκει πολλές λύσεις στην επίθεση η Μπέτις, και αμυντικά έχει κάνει άλματα προόδου. Στο κύπελλο πανηγύρισε μεγάλη πρόκριση επί της Σοσιεδάδ.

Στην αντίπερα όχθη, η Αθλέτικ Μπιλμπάο είναι η ομάδα που έχει βάλει ήδη έναν τίτλο φέτος στο παλμαρέ της στην Ισπανία. Αυτός ήταν το Σούπερ Καπ, κερδίζοντας την Μπαρτσελόνα στον τελικό. Οι Βάσκοι ήταν σε μεγάλη φόρμα και είχαν πέντε συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις. Παρόλα αυτά, είδαν το σερί τους να σταματάει στο «Καμπ Νου», όπου έχασαν με 2-1. Άλλο ματς βέβαια απόψε, θέλουν πολύ την πρόκριση στους «4».

Όπως φαίνεται από το σετ των αποδόσεων, η Μπέτις έχει το πάνω χέρι για τη νίκη. Ο «άσος» λοιπόν, είναι στο 2.50, το “Χ’ στο 3.20 και το διπλό στο 2.80.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.