bet365

Η Μπέτις φιλοξενεί την Αλαβές απόψε για την 26η αγωνιστική της Λα Λίγκα. Το ματς εντοπίζεται με πληθώρα επιλογών για στοίχημα στην Bet365.

Περίοδο φόρμας διανύει η Μπέτις στο πρωτάθλημα, έχοντας κερδίσει τα έξι από τα τελευταία της οχτώ ματς, μετρώντας και από μία ισοπαλία και ήττα. Έχει, μάλιστα, τρεις συνεχόμενες νίκες, κόντρα στη Βιγιαρεάλ (2-1 εκτός), τη Χετάφε (1-0 εντός) και εσχάτως την Κάδιθ (1-0 εκτός). Η ομάδα του Πελεγκρίνι καταλαμβάνει τη θέση νούμερο 6 στην κατάταξη, στο -6 από την 5η, που οδηγεί στο Γιουρόπα Λιγκ και είναι η Σοσιεδάδ με παιχνίδι όμως περισσότερο.

Τρεις διαδοχικές ήττες μετράει σε ισάριθμες αγωνιστικές της Λα Λίγκα τελευταία η Αλαβές. Συνολικά, σε αυτό το διάστημα έχει δεχτεί 10 τέρματα και έχει καταφέρει να πετύχει μόλις ένα. Τα αρνητικά αποτελέσματα ήρθαν κόντρα στη Μπαρτσελόνα (5-1 εκτός), τη Σοσιεδάδ (4-0 εκτός) και την Αλαβές (1-0 εντός). Στον βαθμολογικό πίνακα είναι προτελευταία στη 19η θέση, στο -2 από τη 17η θέση και την έξοδο από την επικίνδυνη ζώνη.

Το ξεκάθαρο φαβορί της αναμέτρησης είναι η Μπέτις, με βάση τα όσα παρατηρούμε στην bet365.gr. Ο άσος είναι σε απόδοση 1.72, το “Χ” στο 3.60 και το διπλό στο 5.00.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.