bet365

Η Μπαρτσελόνα φιλοξενεί στο «Καμπ Νου» την Παρί Σεν Ζερμέν για το Τσάμπιονς Λιγκ! Το μεγάλο ματς εντοπίζεται με πληθώρα στοιχημάτων στην bet365.

Σε φόρμα βρίσκει αυτή η περίοδος την Μπαρτσελόνα. Κάτι που φαίνεται από τα αποτελέσματά της κυρίως στο πρωτάθλημα. Εκεί, έχει φτάσει στις επτά συνεχόμενες νίκες και συνεχίζει το πολύ δύσκολο έργο της διεκδίκησης του τίτλου. Στο κύπελλο όμως, ηττήθηκε με 2-0 από τη Σεβίλλη και η πρόκριση στον τελικό χρειάζεται μεγάλη ανατροπή. Τώρα, η Μπάρτσα επικεντρώνεται στο Τσάμπιονς Λιγκ με στόχο το σκορ πρόκρισης από σήμερα!

Η Παρί Σεν Ζερμέν είναι φυσικά μια πολύ ποιοτική ομάδα. Το έχει αποδείξει τα τελευταία χρόνια, ενώ πέρσι έφτασε και στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ. Το ίδιο θέλει να κάνει και φέτος, αλλά να το… σηκώσει κιόλας. Δύσκολη η αποστολή της απόψε, ειδικά χωρίς τον Νεϊμάρ. Στη Γαλλία είναι δεύτερη προς το παρόν, πίσω από τη Λιλ. Προέρχεται από τη νίκη με 2-1 απέναντι στη Νις, όπου δεν έθελξε με την απόδοσή της. Εντελώς άλλο παιχνίδι όμως απόψε.

Η Μπαρτσελόνα έχει προβάδισμα για τη νίκη, όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της bet365.gr. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 1.90, το “Χ’ στο 3.80 και το διπλό στο 3.75.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.