bet365

Για τους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ, η Λέστερ φιλοξενεί τη Νάπολι και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Σκαμπανεβάσματα έχει η Λέστερ στο ξεκίνημά της στη φετινή Πρέμιερ Λιγκ. Κέρδισε μεν τη Γουλβς με 1-0 και τη Νόριτς με 1-2. Ωστόσο έχασε από τη Γουέστ Χαμ εκτός έδρας με το εμφατικό 4-1 και την προηγούμενη αγωνιστική μέσα στο “Κινγκ Πάουερ” και από τη Μάντσεστερ Σίτι με 0-1. Εμφανώς ανώτεροι ήταν οι φιλοξενούμενοι, με αποτέλεσμα οι “αλεπούδες” να καταγράψουν μόλις μια φάση εντός εστίας.

Περίοδο αγωνιστικής φόρμας διανύει η Νάπολι, που έχει κάνει το απόλυτο στη Σέριε Α μέχρι στιγμής. Μετράει τρεις νίκες σε ισάριθμες αγωνιστικές. Κέρδισε τόσο τη Βενέτσια εντός έδρας (2-0) όσο και τη Τζένοα εκτός (1-2). Την αγωνιστική που μόλις πέρασε ήταν η νικήτρια και στο ματς με τη Γιουβέντους στο “Ντίεγκο Μαραντόνα” με 2-1. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 10′ αλλά έκανε την ανατροπή. Τα γκολ πέτυχαν ο Πολιτάνο στο 57′ και ο Κουλιμπαλί στο 85′.

Όπως βλέπουμε στις αποδόσεις στην Bet365, η Λέστερ είναι το φαβορί στην αναμέτρηση. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 2.30, το “Χ” στο 3.40 και το διπλό στο 3.10.