bet365

H Κολομβία υποδέχεται το Εκουαδόρ για τα προκριματικά Μουντιάλ και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Ακόμη ένα “Χ” ήρθε για την Κολομβία, απέναντι στη Βραζιλία, εντός έδρας με το 0-0. “Εθισμένη” στα “Χ” είναι πλέον η ομάδα, καθώς μέχρι στιγμής στα προκριματικά μετράει έξι και βρίσκεται στην 5η θέση σε 15 βαθμούς, στο -1 από την 4η. Στο πρόσφατο ματς είχαν και την τύχη με το μέρος τους, καθώς οι φιλοξενούμενοι δεν επωφελήθηκαν από τα αγωνιστικά τους λάθη. Δεν είχε πολλές επικίνδυνες φάσεις το ματς, καθώς και οι δύο ομάδες κράτησαν χαμηλά το τέμπο.

Ήττα γνώρισε με 2-1 προ ολίγων ημερών εκτός έδρας, το Εκουαδόρ αντιμετωπίζοντας την Βενεζουέλα για τα προκριματικά. Η ομάδα, πήρε μεν προβάδισμα στο σκορ, με τον Βαλένθια να εκτελεί πέναλτι στο 37΄. Δεν μπόρεσε να το διατηρήσει, ωστόσο, καθώς οι γηπεδούχοι φέρανε το παιχνίδι στα ίσια στις καθυστερήσεις (45+1΄). Στο 64΄έγινε η ανατροπή και διαμορφώθηκε το τελικό αποτέλεσμα. Βρίσκεται στην 3η θέση, με 16 βαθμούς.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, η Κολομβία κυριαρχεί. Ειδικότερα, ο άσος προσφέρεται στο 1.66, το ”Χ” στο 3.60, και το διπλό στο 5.00.