bet365

Η Ισπανία φιλοξενεί το Κόσοβο για τα Προκριματικά του Μουντιάλ 2022 απόψε. Το παιχνίδι το βρίσκετε με πληθώρα ειδικών στην Bet365!

Η πρεμιέρα των Προκριματικών Μουντιάλ για την Ισπανία δεν πήγε όπως την υπολόγιζε. Αναγκάστηκε σε ισοπαλία μέσα στο “σπίτι” της από την Ελλάδα, με τελικό αποτέλεσμα 1-1. Στο επόμενο ματς της, ωστόσο, κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς απέναντι στη Γεωργία στο 1-2 εκτός έδρας. Παρόλο που οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν λίγο πριν λήξει το πρώτο 45λεπτο, οι Ισπανοί συνέχισαν να πιέζουν. Ώσπου βρήκαν δίχτυα πρώτα στο 56’ με τον Τόρες και τέλος στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Όλμο.

Δεν μπόρεσε να κάνει πολλά στην πρώτη αναμέτρησή του για τα Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 το Κόσοβο. Αγωνίστηκε εντός έδρας με αντίπαλο τη Σουηδία, που μπήκε με φόρα στο ματς και… έδειξε τα δόντια της στο χορτάρι. Οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν με 0-3 και δημιουργώντας πολλές ευκαιρίες, με το Κόσοβο αδύναμο να αντιδράσει. Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, μάλιστα, αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Μπερίσα.

Στις αποδόσεις της Bet365, η Ισπανία είναι με τεράστια διαφορά το φαβορί. Πιο ειδικά, ο άσος κυμαίνεται στο 1.10, το “Χ” στο 10.00 και το διπλό στο 29.00.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.