bet365

Η Γουέστ Μπρομ φιλοξενεί τη Σαουθάμπτον στις 20:00 για την Πρέμιερ Λιγκ και η αναμέτρηση εντοπίζεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Από σπουδαίο αποτέλεσμα στην Πρέμιερ Λιγκ έρχεται η Γουέστ Μπρομ. Κέρδισε μέσα στο “Στάμφορντ Μπριτζ” την Τσέλσι με 2-5. Αν και οι “μπλε” πέρασαν μπροστά στο 27’ με τον Πούλισιτς, δύο λεπτά μετά η αποβολή του Σίλβα τους στοίχισε. Ο Περέιρα μέχρι τη λήξη του ημιχρόνου έκανε την ανατροπή με δύο τέρματα (45+2’, 45+4’). Επίσης δύο φορές σκόραρε στη συνέχεια ο Ρόμπινσον (63’, 90’) και μία ο Ντιάν (68’). Παραμένει προτελευταία στην κατάταξη, 11 βαθμούς πιο χαμηλά από την έξοδο από τη ζώνη υποβιβασμού.

Η Σαουθάμπτον μπόρεσε να κερδίσει ξανά στο αγγλικό πρωτάθλημα στο τελευταίο της ματς. Έπαιξε στο “Σεντ Μέρις” και κέρδισε την Μπέρνλι με 3-2 και ανατροπή. Έχανε 0-2 στο μισάωρο αλλά έπειτα ανέβασε ρυθμούς. Τελικά ήρθαν τα γκολ των Άρμστρονγκ (31’), Ινγκς (42’) και Ρέντμοντ (66’) για να αλλάξουν το σκηνικό. Είναι στη 14η θέση, αρκετά μακριά από την επικίνδυνη ζώνη, στο +10. Στο κύπελλο Αγγλίας, πέρασε στα ημιτελικά νικώντας 0-3 τη Μπόρνμουθ.

Όπως παρατηρούμε στις αποδόσεις στην Bet365, η Σαουθάμπτον έχει προβάδισμα για νίκη. Στο 3.55 προσφέρεται ο άσος, στο 3.25 το “Χ” στο 2.15 το διπλό.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.