bet365

Η Γιουβέντους φιλοξενεί την Πόρτο στο δεύτερο ματς ανάμεσά τους για το Champions League. Ο αγώνας διατίθεται με πλήθος επιλογών για στοίχημα στην Bet365.

Την αδράνειά της πλήρωσε η Γιουβέντους στον πρώτο αγώνα για τη φάση των “16” της διοργάνωσης. Δέχτηκε δύο τέρματα, ένα στην αρχή κάθε ημιχρόνου και μπόρεσε να απαντήσει προς το τέλος της αναμέτρησης. Βρήκε δίχτυα με τον Κιέζα στο 82ο λεπτό για το τελικό 2-1, διατηρώντας τις ελπίδες της για πρόκριση ζωντανές. Στη Σέριε Α κέρδισε τη Λάτσιο εντός έδρας με 3-1 και βρίσκεται στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα, στο -7 από την κορυφή.

Η Πόρτο έχει παραμείνει μακριά από την ήττα στα έξι πιο πρόσφατα ευρωπαϊκά της παιχνίδια. Τελευταίο ήταν φυσικά αυτό στην έδρα της με την αποψινή της αντίπαλο, με μία νίκη που της άξιζε με βάση την εικόνα της. Όσον αφορά το πρωτάθλημα της Πορτογαλίας, οι “δράκοι” είναι στη δεύτερη θέση με 10 βαθμούς λιγότερους από την πρωτοπόρο Σπόρτινγκ. Νίκησαν πιο πρόσφατα εκτός έδρας τη Ζιλ Βισέντε με τελικό σκορ 2-0.

Το απόλυτο φαβορί του παιχνιδιού είναι η Γιουβέντους, με βάση τις τιμές για το αποτέλεσμα στην bet365.gr. Ο άσος είναι σε απόδοση 1.44, το “Χ” στο 4.50 και το διπλό στο 7.25. H Γιουβέντους έχει το πάνω χέρι και για την πρόκριση στο 1.61, με αυτή της Πόρτο να βρίσκεται στο 2.20.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.