bet365

Η Ατλέτικο Μαδρίτης υποδέχεται την Αθλέτικ Μπιλμπάο στις 17:15 στη Λα Λίγκα και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Αήττητη παραμένει μέχρι στιγμής στο ισπανικό πρωτάθλημα η Ατλέτικο Μαδρίτης. Η μοναδική της βαθμολογική απώλεια σε τέσσερις αγωνιστικές ήταν η ισοπαλία εντός έδρας με τη Βιγιαρεάλ με 2-2. Την προηγούμενη αγωνιστική, αντιμετώπισε μακριά από το γήπεδό της την Εσπανιόλ και την κέρδισε με ανατροπή και αρκετό κόπο. Δέχτηκε τέρμα στο 40′, είδε το γκολ του Λεμάρ να ακυρώνεται ως οφσάιντ στο 53′. Ο Καράσκο έφερε την ισοφάριση στο 79′ και τον ακολούθησε ο Λεμάρ στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Αθλέτικ Μπιλμπάο αγνοεί την ήττα στη φετινή Λα Λίγκα μέχρι στιγμής. Μετά από δύο συναπτές ισοπαλίες με Έλτσε εκτός (0-0) και Μπαρτσελόνα εντός (1-1) έχει πετύχει δύο σερί νίκες. Κέρδισε τη Θέλτα μακριά από το γήπεδό της με 0-1 και πιο πρόσφατα τη Μαγιόρκα εντός έδρας με 2-0. Στο τελευταίο ματς, σκόρερ χρίστηκαν ο Βίβιαν στο 68′ και έπειτα ο Γουίλιαμς στο 74′.

Οι αποδόσεις στην Bet365 δείχνουν πως η Ατλέτικο Μαδρίτης είναι το φαβορί στο ματς. Όπως βλέπουμε, ο άσος είναι στο 1.57, το “Χ” στο 3.60 και το διπλό στο 6.50.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.