bet365

Η Aταλάντα φιλοξενεί τη Σασουόλο στις 21:45 για τη Σέριε Α και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Τη λύτρωση βρήκε η Αταλάντα στα τελευταία λεπτά του αγώνα με τη Σαλερνιτάνα μακριά από το γήπεδό της, κερδίζοντας με 0-1 και φεύγοντας με τους τρεις βαθμούς. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυναμικά στο γήπεδο απειλώντας ανά τακτά χρονικά διαστήματα την εστία των αντιπάλων. Στο 75΄ ο Ζαπάτα πέτυχε το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης και χάρισε το τρίποντο στην ομάδα του Μπέργκαμο.

Δύο σερί ήττες μετράει πλέον η Σασουόλο στο πρωτάθλημα, μετά και αυτή που δέχτηκε μέσα στην έδρα της από την Τορίνο με 0-1. Οι παίκτες βρήκαν τα πατήματά τους σε γρήγορο χρόνο, σημειώνοντας πολλαπλές απειλητικές φάσεις με σταθερό ρυθμό. Σε άτυχη στιγμή βρέθηκαν στο 83΄, με τον Πιάτσα να μπαίνει μετά από αλλαγή και να δίνει με το γκολ του τη νίκη στους φιλοξενούμενους.

Με βάση τις αποδόσεις στην Bet365, τον πρώτο λόγο για να κερδίσει έχει η Αταλάντα. Όπως βλέπουμε, ο άσος είναι στο 1.55, το “Χ” στο 4.33 και το διπλό στο 5.75.