Στα πλαίσια της 23ης αγωνιστικής στη Serie A, η Βερόνα φιλοξενεί τη Γιουβέντους (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Βερόνα, με απολογισμό τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ιβάν Τζούριτς φιλοξενήθηκε από τη Λάτσιο, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Επιστροφή στις νίκες για τη Γιουβέντους, μετά και την ήττα από τη Νάπολι (2-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξένησε τη Φιορεντίνα, της οποίας και επικράτησε με 3-0. Τα δυο εύστοχα πέναλτι του Κριστιάνο Ρονάλντο (40′, 80′) και το τέρμα του Ντε Λιγκτ στις καθυστερήσεις, ήταν και αυτά έκριναν την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Over 2.5 στα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει επτά νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας πάρει το διπλό στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.