Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Αυστρία φιλοξενεί τη Ρουμανία (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Επιστροφή στις νίκες για την Αυστρία, μετά και από την ήττα κόντρα στη Λετονία (1-0 εκτός). Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Φράνκο Φόντα φιλοξενήθηκε από τη Νορβηγία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-2. Πήρε προβάδισμα με τα τέρματα των Γκρέγκοριτς (35′) και Σάμπιτσερ (πεν. 54′), για να δεχθεί απλά τη μείωση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 66ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Ρουμανία, μετρώντας δυο ισοπαλίες και ισάριθμες ήττες. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Μίρελ Ράντοϊ φιλοξένησε τη Βόρεια Ιρλανδία, με την οποία αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1. Προηγήθηκε με τον Πούσκας στο 25′, για να δεχθεί την ισοφάριση, τέσσερα λεπτά πριν από τα 90′. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.