Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής στη Super League, ο Ατρόμητος φιλοξενεί τον Παναθηναϊκό (19:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη διαδοχική του νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε ο Ατρόμητος, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί του Παναιτωλικού (2-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιάννη Αναστασίου φιλοξενήθηκε από το Βόλο, του οποίου και επικράτησε με 2-3. Μπορεί να βρέθηκε πίσω με 2-0 (7′, 36′), στην πορεία ωστόσο έφτασε στην ανατροπή με τα τέρματα που σημείωσαν οι Ανδρούτσος (39′), Μανούσος (45′) και Γιακουμάκης (62′). Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια του. Εντός έδρας μετράει μια νίκη, ισοπαλία και ήτταστο φετινό πρωτάθλημα.

Την πρώτη του ήττα, μετά από δυο παιχνίδια με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, υπέστη και πάλι ο Παναθηναϊκός. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιώργου Δώνη φιλοξένησε την Ξάνθη, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης, ήταν αρκετό για του στερήσει το όποιο θετικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία τελευταία παιχνίδια του. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, ισοπαλία και ήτταστο φετινό πρωτάθλημα.