Στα πλαίσια της πέμπτης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Ατλέτικο Παραναένσε φιλοξενεί τη Φλουμινένσε (20:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Ατλέτικο Παραναένσε, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Σάντος (3-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντοριβάλ Ζούνιορ φιλοξένησε την Παλμέιρας, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Φλουμινένσε, μετά και από δυο αναμετρήσεις, μετρώντας μια νίκη και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ονταΐρ Χέμαν φιλοξενήθηκε από τη Μπραγκαντίνο, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο πρώτο μόλις λεπτό και παρότι ισοφάρισε στο 2′ με τον Νενέ, εν τέλει δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο 82ο λεπτό, για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.