Στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής στη La Liga, η Ατλέτικο Μαδρίτης φιλοξενεί τη Μπιλμπάο (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Ατλέτικο Μαδρίτης, με μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντιέγκο Σιμεόνε φιλοξένησε τη Βαλένθια, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε με το πέναλτι του Ντιέγκο Κόστα στο 36ο λεπτό, για να δεχθεί την ισοφάριση, οκτώ λεπτά πριν από το φινάλε. Ήταν η τρίτη διαδοχική ισοπαλία, μετά και από εκείνες με Ρεάλ Μαδρίτης (0-0 εντός) και Βαγιαδολίδ (0-0 εκτός). Σημειώθηκε Under 2.5 στα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες και τρεις ισοπαλίες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Μπιλμπάο, με δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γκάιθκα Γκαριτάνο φιλοξένησε τη Βαγιαδολίδ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε με τον Ουίλιαμς στο 33′, με το αυτογκόλ του Ινίγο Μαρτίνεθ (71′) να της στερεί το τρίποντο. Σημειώθηκε Under 2.5 στα εννέα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τρεις ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.