Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Ατλέτικο Μαδρίτης φιλοξενεί τη Λοκομοτίβ Μόσχας (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Ατλέτικο Μαδρίτης, μετρώντας από δυο ισοπαλίες και ήττες. Την Παρασκευή, το σύνολο του Ντιέγκο Σιμεόνε φιλοξενήθηκε από τη Βιγιαρεάλ, στα πλαίσια της La Liga, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα, τη φετινή σεζόν.

Την τρίτη διαδοχική της ήττα υπέστη η Λοκομοτίβ Μόσχας, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε Λεβερκούζεν (0-2 εντός) και Ντιναμό Μόσχας (1-2 εντός). Την Παρασκευή, το σύνολο του Γιούρι Σεμίν φιλοξενήθηκε από την Άρσεναλ Τούλα, στα πλαίσια της ρωσικής Premier League, στην έδρα της οποίας γνώρισε ακόμη μια ήττα, αυτή τη φορά με 4-0, δεχόμενη και τα τέσσερα τέρματα, στο δεύτερο ημίχρονο. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει επτά νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, τη φετινή σεζόν.