Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στην Premier League, η Άστον Βίλα φιλοξενεί την Έβερτον (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Άστον Βίλα, έχοντας προηγηθεί εκείνη της πρεμιέρας με αντίπαλο την Τότεναμ (3-1 εκτός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντιν Σμιθ φιλοξένησε τη Μπόρνμουθ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με δυο τέρματα από πολύ νωρίς (πεν. 2′, 12′) και το μόνο που κατάφερε στην πορεία, ήταν να μειώσει απλά με το τέρμα του Ντόουγκλας Λουίζ, στο 71ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 και στα δυο παιχνίδια που έχει δώσει.

Αντιθέτως, η Έβερτον πανηγύρισε την πρώτη φετινή της νίκη στο πρωτάθλημα, έχοντας προηγηθεί η “λευκή” ισοπαλία της πρεμιέρας με την Κρίσταλ Πάλας, εκτός. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μάρκο Σίλβα φιλοξένησε τη Γουότφορντ, της οποίας επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Μπερνάρντ στο δέκατο λεπτό, ήταν αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Εξαιρετική στα αμυντικά της καθήκοντα, καθώς δεν έχει δεχθεί ακόμη κάποιο τέρμα.