bet365

Στα πλαίσια της 37ης αγωνιστικής στην Premier League, η Άστον Βίλα φιλοξενεί την Άρσεναλ (22:15) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε η Άστον Βίλα, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Κρίσταλ Πάλας (2-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντιν Σμιθ φιλοξενήθηκε από την Έβερτον, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Κονσά στο 72′, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, τρία λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, τρεις ισοπαλίες και εννέα ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες για την Άρσεναλ, μετά από δυο αναμετρήσεις, μετρώντας μια ισοπαλία και μια ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μικέλ Αρτέτα φιλοξένησε τη Λίβερπουλ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο 20ο λεπτό, φτάνοντας στην ανατροπή με τους Λακαζέτ (32′) και Νέλσον (44′). Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, οκτώ ισοπαλίες και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.