bet365 logo

Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής στην Premier League, η Άρσεναλ φιλοξενεί την Τότεναμ (18:30), και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Άρσεναλ, μετά τις δυο διαδοχικές νίκες που πανηγύρισε επί των Νιουκάστλ (0-1 εκτός) και Μπέρνλι (2-1 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ουνάι Έμερι φιλοξενήθηκε από τη Λίβερπουλ, από την οποία και ηττήθηκε με 3-1. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα, με τον Τορέιρα να μειώνει στο τελικό αποτέλεσμα, πέντε λεπτά πριν από τα 90′. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της ματς στο πρωτάθλημα. Υπέστη μόλις μια ήττα στα 19 τελευταία εντός της στη διοργάνωση, μετρώντας ακόμη 15 νίκες και τρεις ισοπαλίες.

Παράλληλα όμως, την πρώτη φετινή της ήττα για το πρωτάθλημα υπέστη και η Τότεναμ, μετά από δυο αναμετρήσεις με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μαουρίτσιο Ποκετίνο φιλοξένησε τη Νιουκάστλ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε λίγο πριν τη συμπλήρωση μισής ώρας, ήταν αρκετό για να κρίνει την αναμέτρηση. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της ματς στο πρωτάθλημα. Αγνοεί τη νίκη στις έξι τελευταίες εξόδους της στη διοργάνωση, μετρώντας μια ισοπαλία και έξι ήττες.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.