Στα πλαίσια της 28ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Άουγκσμπουργκ φιλοξενεί τη Πάντερμπορν (21:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Επιστροφή στις νίκες για την Άουγκσμπουργκ, μετά από έξι αναμετρήσεις, μετρώντας μια ισοπαλία και πέντε ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χέικο Χέρλιχ φιλοξενήθηκε από τη Σάλκε, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-3. Οι Λέβεν (6′), Σάρενρεν-Μπάζε (76′) και Κόρδοβα (90’+1) σημείωσαν τα τέρματα που έκριναν την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Over 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και οκτώ αναμετρήσεις η Πάντερμπορν, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στέφεν Μπάουμγκαρτ φιλοξένησε τη Χόφενχαϊμ, με την οποία αναδείχθηκε 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 4′, έφτασε στην ισοφάριση πέντε λεπτά αργότερα, με τον Σρμπένι. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει υο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και επτά ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.