bet365 logo

Στα πλαίσια της 25ης αγωνιστικής στη NPFL, η Ανταμάβα Γιουνάιτεντ φιλοξενεί την Ενγίμπα (16:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Ανταμάβα Γιουνάιτεντ, έχοντας προηγηθεί εκείνες από Ενούγκου Ρέιντζερς (2-0 εκτός) και Γουαρί Γουλβς (0-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από την Άμπια Γουόριορς, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Προηγήθηκε με το τέρμα του Τζονπόλ στο 40′, για να δεχθεί την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (46′, πεν. 90’+6). Σημειώθηκε No Goal στα τέσσερα από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Επικράτησε στα τρία από τα τέσσερα τελευταία εντός της για το πρωτάθλημα, έχοντας και μια ήττα.

Επιστροφή στις νίκες για τη Ενγίμπα, μετά και την ήττα από τη Νασαράβα Γιουνάιτεντ (2-0 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξένησε τη Σανσάιν Σταρς, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-0. Οι Ουσούλε (12′), Ντίμγκμπα (59′) και Ολατούνζι (90’+3) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν τους τρεις βαθμούς. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα από τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Πανηγύρισε δυο διπλά στις εννέα τελευταίες εξόδους της, μετρώντας ακόμη δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.