Στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής στη 2. Bundesliga, το Αννόβερο φιλοξενεί τη Ντάρμσταντ (19:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Από την πρώτη του ήττα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις με μια νίκη και τρεις ισοπαλίες, προέρχεται και πάλι το Αννόβερο. Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Χάιντενχαϊμ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 4-0. Βρέθηκε πίσω από το τρίτο λεπτό, δεχόμενη ακόμη τρία τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (49′, πεν. 53′, 70′). Σημειώθηκε N/G στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει τέσσερις ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τη νίκη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Ντάρμσταντ, έχοντας προηγηθεί ήττα από την Γκρόιτερ Φιρθ (3-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Δημήτρη Γραμμόζη φιλοξένησε τη Ρέγκενσμπουργκ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Βρέθηκε πίσω στο 15′ με το αυτογκόλ του Ντούμιτς, για να κάνει προσωρινά την ανατροπή με τα τέρματα του Ντουρσούν (88′, 90′), πριν δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρα μετράει μια νίκη, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.