novibet 2608

Η 2η αγωνιστική της Super League ξεκίνησε και το πρόγραμμα του Σαββάτου περιλαμβάνει «δυνατές» αναμετρήσεις και ματς με ισχυρά φαβορί.

O bookmaker δεν βρέθηκε

Έχοντας το μυαλό της στη ρεβάνς με την Αντβέρπ, η ΑΕΚ υποδέχεται τον Πανσερραϊκό (21:30) και θέλει να ξεκινήσει με το δεξί τις υποχρεώσεις της στη Super League. Το ματς της 1ης αγωνιστικής με τον Παναιτωλικό αναβλήθηκε και η «Ένωση» θα ψάξει τους τρεις πρώτους βαθμούς της στο πρωτάθλημα κόντρα στην ομάδα του Πάμπλο Γκαρσία, η οποία ηττήθηκε με 2-0 στην πρεμιέρα από τον Ολυμπιακό. Εκτός δράσης για τους γηπεδούχους ο τραυματίας Λιβάι Γκαρσία και ο τιμωρημένος Έκι Πόνσε.

Στην ίδια κατηγορία εντάσσεται και η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Βόλο (20:00). Οι «πράσινοι» περιμένουν το δεύτερο ματς με την Μπράγκα και το παιχνίδι με τους Θεσσαλούς θα είναι το πρώτο τους στη Super League, αφού η αναμέτρηση με τον Ατρόμητο για την 1η αγωνιστική αναβλήθηκε. Στην πρεμιέρα του, ο Βόλος έμεινε στο 2-2 με τη Λαμία στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, ισοφαρίζοντας στο 91ο λεπτό με τον Άλχο.

Τέλος, σημαντικό είναι και το ματς στην Τρίπολη ανάμεσα στον Αστέρα και τον ΟΦΗ (20:00). Οι γηπεδούχοι θέλουν να αντιδράσουν μετά την βαριά ήττα με 3-0 από τον ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα, ενώ, αντίθετα, οι Κρητικοί θα παίξουν με την καλύτερη δυνατή ψυχολογία, αφού κέρδισαν τον Άρη 3-2 με γκολ στις καθυστερήσεις στο πρώτο τους επίσημο παιχνίδι για την φετινή χρονιά. Τόσο ο Αστέρας, όσο και ο ΟΦΗ βρίσκονται στο γκρουπ των ομάδων που θα παλέψουν μέχρι τέλους για την είσοδο στα πλέι-οφ και για ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο.

Τα μέλη της Novibet μπορούν καθημερινά να βρουν προσφορές* για τα μεγάλα παιχνίδια και κορυφαίο πρόγραμμα ανταμοιβής*.

Οι μάχες της Super League όπως θα ήθελες να είναι…