betshop

Η Λαμία δίνει τη μάχη της κόντρα στον Παναθηναϊκό και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

O αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων διεξάγεται στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ στις 19:30.

Ουραγός στη βαθμολογία είναι η Λαμία με μόλις έναν βαθμό μετά από έξι αγωνιστικές. Ο Γιώργος Πετράκης απομακρύνθηκε από την τεχνική ηγεσία, όμως η ομάδα της Φθιώτιδας δεν κατάφερε να κερδίσει ούτε στο ντεμπούτο του Μπάμπη Τεννέ απέναντι στον Παναιτωλικό (0-0).  Έχει μεγάλο πρόβλημα στην επίθεση, έχοντας σκοράρει μόλις τρία γκολ. Ο Τάσος Καραμάνος ξεπέρασε το πρόβλημα τραυματισμού που αντιμετώπιζε και τέθηκε στη διάθεση του προπονητή του για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό.

Τη χειρότερη εκκίνηση στην ιστορία του έχει φέτος στο πρωτάθλημα ο Παναθηναϊκός. Δεν έχει πετύχει ούτε μία νίκη στα πέντε παιχνίδια που έχει δώσει στη Σούπερ Λιγκ. Η ομάδα του Λάζλο Μπόλονι έφτασε πολύ κοντά στην επικράτηση απέναντι στον Βόλο, δέχτηκε όμως την ισοφάριση (1-1) στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. Οι πράσινοι βρίσκονται στην 11η θέση της βαθμολογίας με μόλις τρεις βαθμούς. Από δύο γκολ έχουν πετύχει οι Καρλίτος και Μακέντα.

Οι πιθανότητες να φύγει ο Παναθηναϊκός με τους τρεις βαθμούς από τη Λαμία είναι αυξημένες στην Betshop. Περνώντας στους αριθμούς, το “διπλό” εντοπίζεται στο 1.95. Ακόμη, το “Χ” βρίσκεται στο 2.96 και ο “άσσος” στο 5.05.

Στα γκολ της αναμέτρησης, το Under 2.5 είναι στο 1.43 και το Over στο 2.85.

Πέρα από τις επιλογές για το τελικό αποτέλεσμα, στην Betshop έχετε τη δυνατότητα να βρείτε πλήθος αγορών, όπως για παράδειγμα: