bet365

Για τη 19η αγωνιστική της Bundesliga, η Ντόρτμουντ κοντράρεται στο “Signal Iduna Park” με τη Φράιμπουργκ και η bet365 διαθέτει ευρεία γκάμα αγορών στην πλατφόρμα της για το παιχνίδι.

Μεγάλο βήμα για να μπει ξανά στη μάχη για τον τίτλο έκανε η Ντόρτμουντ, που επικράτησε στη Φρανκφούρτη επί της Άιντραχτ με 3-2. Μάλιστα, με ανατροπή και τρία γκολ μέσα σε ένα 20λεπτο (71′ Αζάρ, 87′ Μπέλινγκχαμ, 89′ Νταχούντ) οι φιλοξενούμενοι γύρισαν το ματς. Πλέον απέχουν έξι βαθμούς από την κορυφή και εντός έδρας έχουν 12/13 νίκες τελευταία.

Από στραβοπάτημα έρχεται η Φράιμπουργκ, που έμεινε στην ισοπαλία με 2-2 απέναντι στη Μπίλεφελντ την περασμένη αγωνιστική. Άξιζε τη νίκη, προηγούνταν με 2-0 στην αρχή του δευτέρου μέρους, αλλά ισοφαρίστηκε τρία λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα. Καταλαμβάνει την 3η θέση στην κατάταξη και είναι στο -6 από τη σημερινή της αντίπαλο.

Οι γηπεδούχοι έχουν προβάδισμα νίκης όπως παρατηρούμε και στην Bet365, καθώς o άσσος είναι στο 1.45, στο 5.50 εντοπίζεται το διπλό και η ισοπαλία πληρώνει 5.00.

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777