ραγκατσησ προγνωστικα 101123

Καλημέρα στις φίλες και στους φίλους του bethome.gr. Το Αθλέτικ – Θέλτα ανοίγει την αυλαία της 13ης αγωνιστικής της Primera. Το κυριακάτικο ντέρμπι μίσους Σεβίλη – Μπέτις ξεχωρίζει στο πρόγραμμα. Μην ξεχνάτε το ραντεβού μας στις 19:30 και στην εκπομπή ”Με Ραγκάτση κι ό,τι κάτσει” στο κανάλι των μπεταράδων στο youtube.

👉 Δες εδώ ποιες είναι οι καλύτερες στοιχηματικές εταιρίες στην Ελλάδα!

Αθλέτικ – Θέλτα

Η Αθλέτικ ήταν εξαιρετική για 80 λεπτά στο 3-2 επί της Βιγιαρεάλ. Προηγήθηκε 3-0 και ουσιαστικά απειλήθηκε μόνο στο τελευταίο 10λεπτο όταν το ”υποβρύχιο” μείωσε στο σκορ. Στο πιο πρόσφατο εντός, οι Βάσκοι έφεραν 2-2 με τη Βαλένθια. Η Θέλτα σ’ ένα ακόμη ματς δεν πήρε αυτό που της άξιζε. Ήταν καλύτερη από τη Σεβίλη ακόμη και στο 10 εναντίον 11 αλλά δεν έφτασε στη νίκη εξαιτίας της αστοχίας των επιθετικών της και του VAR που πήρε πίσω καθαρό πέναλτι του Χεσούς Νάβας στο Δουβίκα στις καθυστερήσεις. ”Παλεύουμε κόντρα σε ανέμους και παλίρροιες”, δήλωσε ο Ράφα Μπενίτεθ. Ο καλύτερος αμυντικός χαφ των Γαλιθιάνων, Τάπια, είναι τιμωρημένος. Μου αρέσει το 1,85 στο over.