Προγνωστικά "Europa League"

• 29/08/2019 22:00 bwin
    ΑΓΩΝΑΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΠΟΤ ΠΟΝΤ +/-
    Γκιμαράες - Στεάουα Βουκουρεστίου Χ Ημ. 2.10 0-0 20 + 22.00

Οι δυο ομάδες «κόλλησαν» στο μηδέν στο παιχνίδι της Ρουμανίας, επομένως οι πιθανότητες πρόκρισης συνεχίζουν να είναι απολύτως μοιρασμένες, με την Γκιμαράες απλά να έχει το πλεονέκτημα της έδρας σήμερα. Δύσκολα θα «ανοίξει» ο σημερινός επαναληπτικός, αμφότερες θα κοιτάξουν πρωτίστως να μην δεχτούν γκολ, επομένως θα πάμε με το Χ ημίχρονο σε απόδοση 2.10.

Εδώ ποντάρεις στην Bwin
  • 29/08/2019 21:45
    Γουλβς - Τορίνο Over 2,5 1.90 2-1 30 + 27.00

Η Γουλβς απέκτησε σαφές προβάδισμα πρόκρισης μετά την εκτός έδρας επικράτηση με 2-3, ωστόσο η Τορίνο δεν είναι μικρό μέγεθος και σίγουρα θα διεκδικήσει ό,τι της αναλογεί από το σημερινό παιχνίδι. Αν θέλουν να ελπίζουν σε πρόκριση οι Ιταλοί οφείλουν να «ανοίξουν» το παιχνίδι, ενώ η Γουλβς είναι ομάδα Πρέμιερ Λιγκ και δύσκολα θα… πει όχι σε ένα ματς με γρήγορο τέμπο. Περιμένουμε γκολ και σήμερα, επιλογή μας θα αποτελέσει το Goal/Goal σε απόδοση 1.90.

Δες το στην Betshop
  • 29/08/2019 21:00 stoiximan
    Ντουντελάνζ - Αραράτ 1 2.25 2-1 35 + 43.75

Η Αραράτ επικράτησε με 2-1 στο πρώτο παιχνίδι με γκολ στις καθυστερήσεις κι έτσι κατάφερε να πάρει το προβάδισμα εν όψει της σημερινής ρεβάνς. Παρ’ όλα αυτά η Ντουντελάνζ είναι έμπειρη ομάδα καθώς συμμετέχει ανελλιπώς στους ευρωπαϊκούς προκριματικούς γύρους, ενώ πέρσι κατάφερε να μπει και στη φάση των ομίλων, όπου αντιμετώπισε τον Ολυμπιακό, τη Μίλαν και την Μπέτις. Θεωρούμε πως οι γηπεδούχοι μπορούν να ανατρέψουν την εις βάρος τους κατάσταση μιας και η Αραράτ βασίζεται κυρίως στην έδρα της, επιλογή μας θα αποτελέσει ο άσσος σε απόδοση 2.25.

Δες το στην Stoiximan
  • 29/08/2019 20:00 stoiximan
    Μόλντε - Παρτιζάν Goal/Goal 1.80 1-1 30 + 24.00

Οι Σέρβοι απέκτησαν προβάδισμα πρόκρισης μετά την εντός έδρας νίκη τους με 2-1, ωστόσο γνωρίζουν πως αυτό το σκορ είναι πολύ εύκολο να ανατραπεί στο σημερινό επαναληπτικό, επομένως γνωρίζουν πως για να αυξήσουν τις πιθανότητές τους, θα πρέπει να βρουν δίχτυα και σήμερα. Η Μόλντε από την πλευρά της δύσκολα θα μείνει «άσφαιρη» σε εντός έδρας παιχνίδι της, επομένως καταλήγουμε στο Goal/Goal, το οποίο προσφέρεται σε απόδοση 1.80.

• 29/08/2019 20:00 bet365
    ΠΑΟΚ - Σλόβαν Μπρατισλάβας 1/1 1.95 2/1 25 - 25.00

Ο ΠΑΟΚ παίζει αποκλειστικά και μόνο για τη νίκη σήμερα αν θέλει να βρεθεί στους ομίλους του Europa League, έχει αποδείξει πολλάκις πως εντός έδρας είναι πανίσχυρος, τη στιγμή όπου η Σλόβαν δεν αποτελεί φόβητρο και λογικά θα «κατέβει» για να προστατέψει το σκορ του πρώτου αγώνα. Πιστεύουμε πως ο ΠΑΟΚ μπορεί να πάρει τη νίκη από το ημίχρονο, έτσι θα πάμε με το 1/1 σε απόδοση 1.95.

Δες το στην Bet365
  • 22/08/2019 22:00
    Σλόβαν Μπρατισλάβας - ΠΑΟΚ Goal/Goal 2.02 1-0 30 - 30.00

Σαφώς και ο ΠΑΟΚ είναι το φαβορί του ζευγαριού αλλά και της σημερινής αναμέτρησης, ωστόσο η Σλόβαν βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση, έχει ήδη αρκετά παιχνίδια στα πόδια της και πιστεύουμε πως είναι σε θέση να βάλει δύσκολα στο «δικέφαλο», τουλάχιστον  στη σημερινή αναμέτρηση. Οι Σλοβάκοι παίζουν επιθετικό ποδόσφαιρο, σκοράρουν με χαρακτηριστική ευκολία και μέχρι στιγμής ο ΠΑΟΚ δεν δείχνει να είναι… βράχος αμυντικά. Επομένως, περιμένουμε τουλάχιστον ένα γκολ από πλευράς γηπεδούχων, ενώ θα αποτελέσει έκπληξη αν μείνει «άσφαιρος» ο ΠΑΟΚ, ο οποίος διαθέτει αρκετή ποιότητα σε όλες τις γραμμές. Επιλογή μας θα αποτελέσει το Goal/Goal σε απόδοση 2.02.

• 22/08/2019 21:45 bet365
    Σέλτικ - ΑΪΚ Σέλτικ -1 (Ευρωπαϊκό) 2.25 2-0 40 + 50.00

Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης ανάμεσα στις δυο ομάδες, η Σέλτικ είναι πολύ ανώτερη, έχει το πλεονέκτημα της έδρας σήμερα, ενώ έχει και πολύ περισσότερη εμπειρία και παραστάσεις σε ευρωπαϊκό επίπεδο. Η ΑΪΚ δύσκολα θα φύγει με κάτι θετικό από τη Σκωτία καθώς είναι μια ομάδα που βασίζει πολλά στην έδρα της, «βλέπουμε» εύκολη νίκη των Κελτών, έτσι θα πάμε με το Σέλτικ -1 (Ευρωπαϊκό) σε απόδοση 2.25.

• 22/08/2019 21:00 stoiximan
    Λέγκια Βαρσοβίας - Ρέιντζερς Χ Ημίχρονο 2.00 0-0 Ημ. 20 + 20.00

Μοιρασμένες είναι οι πιθανότητες πρόκρισης ανάμεσα στις δυο ομάδες, με τη Ρέιντζερς να προβάλει ως ελαφρύ φαβορί, καθώς η Λέγκια δεν βρίσκεται στην καλύτερη δυνατή κατάσταση φέτος. Παρ’ όλα αυτά η ανωτερότητα των Σκωτσέζων αναμένεται να εξισορροπηθεί από τον παράγοντα έδρα σήμερα, περιμένουμε ένα ματς όπου θα κριθεί στις λεπτομέρειες και λογικά οι δυο ομάδες θα παρουσιαστούν προσεκτικές. Πιστεύουμε πως θα υπάρχει ισορροπία τουλάχιστον στα πρώτα 45 λεπτά, έτσι θα πάμε με το Χ ημίχρονο σε απόδοση 2.00.

ΑΕΚ - Τραμπζονσπόρ Under 2,5 1.70 1-3 35 - 35.00

Μοιρασμένες πιθανότητες πρόκρισης φαίνεται να έχουν οι δυο ομάδες βάσει δυναμικής, ενώ και το… στυλ τους μοιάζει αρκετά, καθώς αμφότερες δείχνουν να βασίζουν πολλά στην αμυντική λειτουργία τους. Πιστεύουμε πως η πρόκριση θα κριθεί στις λεπτομέρειες, η λογική λέει πως οι δυο ομάδες θα παρουσιαστούν προσεκτικές στο πρώτο μεταξύ τους ματς και το σενάριο του να δούμε ένα σκληρό παιχνίδι με πάθος και δύναμη φαντάζει πολύ πιθανό, κάτι που φυσικά δεν ευνοεί τα… γκολ. Εμείς δεν θα μπλέξουμε με σημείο, θα πάμε με το Under 2,5 σε απόδοση 1.70.

• 15/08/2019 21:30 novibet
    Άρης - Μόλντε Over 2.5 1.87 3-0 (3-1 παρ.) 30 + 26.10

Ο Άρης είναι υποχρεωμένος να κυνηγήσει από νωρίς το γκολ για να αναζητήσει το θαύμα της ανατροπής. Ο Παντελίδης θα επιλέξει πιο επιθετικό σχήμα και με τη βοήθεια του κόσμου οι γηπεδούχοι μπορούν να απειλήσουν. Η Μόλντε από την άλλη, έχει ποιότητα και είναι επικίνδυνη στις αντεπιθέσεις. Προβλέπουμε λοιπόν, ένα ωραίο παιχνίδι, με πολλά γκολ. Επιλέγουμε το Over 2.5 σε απόδοση 1.87 στη Novibet.