Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής στη Segunda Division, η Φουενλαμπράδα φιλοξενεί τη Σαραγόσα (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Φουενλαμπράδα, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Χιχόν (2-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μερέ φιλοξενήθηκε από τη Μιραντές, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Έχοντας βρεθεί πίσω με δυο τέρματα διαφορά (9′, 83′), κατάφερε να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Ντεκά, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε από τα επτά τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα. Εντός έδρας παραμένει αήττητη, έχοντας απολογισμό δυο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες.

Επιστροφή στις νίκες για τη Σαραγόσα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Βίκτορ Φερνάντεθ φιλοξενήθηκε από τη Νουμάνθια, της οποίας και επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Ινίγο Εγουάρας, εννέα λεπτά πριν το φινάλε, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Αυτό ήταν και το πρώτο ματς, μετά από τρία διαδοχικά, στο οποίο διατηρεί ανέπαφη την εστία της. Εκτός έδρας παραμένει αήττητη, έχοντας απολογισμό δυο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες